پارس آتیک طراحی سایت سئو قالب بیان
این سایت در زمینه آموزش هنرهای دیجیتال فعالیت می کند.


نقاشی چشم انداز جری یارنل


نقاشی رنگ روغن به عنوان یکی از محبوب ترین و جذاب ترین تکنیک های نقاشی در میان هنرمندان شناخته شده است. در همین راستا آموزش های سطح یک جهانی برای آموزش این تکنیک در قالب کتاب های آموزشی ارائه شده است که جهت فراگیری آسان این تکنیک، بسیار موثر  است. آثار آموزشی استاد نقاشی، جری یارنل نیز در این زمینه بسیار موفق عمل کرده است.
کتاب آموزشی نقاشی چشم اندار اثر جری یارنل، کتابی مصور و رنگی است که بسیار حرفه ای و به شیوه ای آسان تکنیک نقاشی رنگ روغن را به شما آموزش داده است. در این کتاب آموزشی جری یارنل در قالب چند درس، مناظر مختلف را جزء به جزء به هنر جو آموزش داده است. شما در این کتاب کشیدن درخت، تنه درخت، نور و تلألو آن، دریا، رود، رعدو برق، خاک، توده چمن، خار و خاشاک و گل های وحشی، برف، سنگریزه های کوچک و خاک، جاده خاکی مارپیچی، جاده های سنگفرش، دیوار سنگی و صخره را فرا خواهید گرفت.

جری یارنل خالق این کتاب آموزشی، یک هنرمند محبوب غربی است که حیات وحش را به صورت بسیار حرفه ای در آثارش انعکاس می دهد. شهرت این استاد نقاشی صاحب سبک، جهانی است. با استفاده از آموزش های این کتاب می توانید مناظر بسیار زیبایی را خلق کنید.


جری یارنل


مشخصات فایل: فیلم آموزشی

  ◙ نوع فایل: PDF
  ◙ منبع: سایت پارس آتیک  http://parsatik.ir
  ◙ نوع دانلود: فقط کاربران ویژه
  ◙ ثبت درخواست آموزش: ارسال شده توسط وب پارس آتیک، برای ثبت درخواست آموزش به اینجا به آن بروید.


لینک دانلود:

پست ویژه
کانال تلگرام VIP

کاربران بیان میتوانند بدون نیاز به تأیید، نظرات خود را ارسال کنند.
اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید لطفا ابتدا وارد شوید، در غیر این صورت می توانید ثبت نام کنید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">

این سایت در زمینه ارائه آموزش های حرفه ای طراحی و نقاشی دیجیتال و خدمات در حوزه هنرهای دیجیتال فعالیت می کند.

دنبال کنندگان بیانی

آموزش پرسپکتیو